Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про необхідність привести до відповідальності всіх відповідальних за завищення тарифів на газ. Про це він сказав під час Години запитань до уряду у Верховній Раді. 

«Ціна на газ у країні – однакова. Але чому 1 Гкал у Тернополі коштує 1249 грн, а в Кропивницькому понад 1800 грн? Проблема в муніципалітетах, які формують складову тарифів. Там, де відсутні нормальні технології виробництва тепла, транспортування, системи регулювання, там газ йде в повітря та гріє землю», – зазначив Гройсман. 

Політик додав, що зараз Уряд посилює контроль, щоб місцеві влади почали інвестувати в нові котельні, труби, індивідуальні теплові пункти.

«Інше важливе питання- несправедливо нараховані платіжки за газ для населення. НКРЕКП видало 42 постанови про недопущення таких порушень, але облгази не реагують», – зазначив він.

У зв’язку з цим  прем’єр-міністр наполягає на тому, щоб Комісія з регулювання діяла жорстко. «Уряд це підтримує. Треба привести до відповідальності усіх, хто завищував тарифи. А для українців ще раз наголошую: рахунки за житлово-комунальні послуги треба сплачувати за фактично спожитий обсяг без будь-яких коефіцієнтів», – підсумував Гройсман.

Нагадаємо, що про махінації з квитанціями на почаку грудня минулого року повідомив «Нафтогаз України».

Print Friendly, PDF & Email