Облгази і газзбути групи РГК Дмитра Фірташа дезінформують споживачів у квитанціях за оплату газу. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на прес-службу НАК «Нафтогаз України».

Зазначається, що в листопаді більшість побутових споживачів України отримали від своїх постачальників газу (газзбутів) платіжки з донарахуваннями за останній місяць і попередженням про донарахування за три попередні роки на значні суми.

Причиною додаткових нарахувань газзбути вказали «приведення обсягу газу до еталонних умов вимірювання», що нібито проводиться на вимогу «Нафтогазу». 

«Наголошуємо, що «Нафтогаз» жодним чином не причетний до рішення газзбутів вимагати зі споживачів додаткові суми і засуджує такі дії. Відповідні витрати компенсуються родинним структурам газзбутів - облгазам через механізм виробничо-технологічних втрат», - сказано в повідомленні  прес-служби НАК «Нафтогаз України».

В «Нафтогазі» цю схему пояснюють наступним чином: донарахування ведуть до подвійної оплати одних і тих же обсягів газу, створюють віртуальні борги, які в майбутньому будуть перешкоджати переходу споживачів до інших постачальників газу.

Print Friendly, PDF & Email