Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман під час візиту в Ізраїль, що відбудеться 14-16 травня, матиме дуже насичений графік та візьме участь у 22 заходах у рамках цього візиту.

Про це він сказав в ефірі "112 Україна". "У понеділок-вівторок я відвідую з урядовою делегацією Ізраїль. У нас є ряд важливих питань, які ми повинні узгодити. Маємо близько 22 заходів за півтора дня. Я їду, в тому числі, з українським бізнесом, з інноваційним бізнесом. Хочемо вивчити досвід Ізраїлю щодо технологічних парків, нових технологій в аграрному секторі», - сказав Гройсман.

За його словами, в Ізраїлі буде підписано угоду між МОЗ України та Ізраїлю щодо стратегічного співробітництва. «Ми також узгодимо питання по роботі Центру реабілітації воїнів АТО, Ізраїль буде надавати консультативну допомогу», - додав він. Обов'язково відбудеться зустріч Гройсмана з президентом Ізраїлю, прем'єр-міністром, головою парламенту і президентом. «Я вважаю, що ця поїздка буде результативною з точки зору двосторонніх угод", - переконаний Гройсман.

Також прем'єр-міністр України має намір затвердити вже до кінця цього року угоду про зону вільної торгівлі з Ізраїлем. Про це він сказав у неділю ввечері в ефірі каналу ICTV. «Я би хотів, щоб ми поставили крапку в угоді про зону вільної торгівлі, і в цьому році ми могли запровадити ЗВТ між нашими двома країнами. Це в інтересах економік обох країн», - сказав Гройсман.

Print Friendly, PDF & Email