Прем’єр-міністр запропонував парламенту затвердити Оксану Маркарову на посаді міністра фінансів України. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів, передає УНН.

«За підсумками консультацій з парламентською коаліцією і керуючись нормами законодавства, прем’єр-міністр України прийняв рішення направити до Верховної Ради подання на призначення на посаду міністра фінансів України Оксани Маркарової, яка зараз виконує обов’язки міністра», — йдеться в повідомленні.

Обов’язкb міністра фінансів України було покладено на Оксану Маркарову 7 червня 2018 року  рішенням Кабінету Міністрів. До виконання обов’язків міністра вона приступила з 8 червня.

В Мsністерстві фінансів України Маркарова почала працювати у 2015 році, а з 29 квітня 2016 року працювала на посаді першого заступника міністра фінансів України.

Її попередника Олександра Данилюка було звільнено від виконання обов’язків міністра 7 червня рішенням Верховної Ради через несумісність його дій з подальшим перебуванням на посаді міністра фінансів. 

Print Friendly, PDF & Email