Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив у себе в Твіттері, що очікувати наступний, другий, транш макрофінансової допомоги від Європейського союзу можна вже на початку наступного року. 

Прем’єр виклав у соцмережі фото із зустрічі з віце-президентом ЄК і підписав: «З Віце-президентом Єврокомісії обговорили хід реформ, можливості завершення діючої програми макрофінансової допомоги і надання Україні другого траншу в 500 млн євро на початку 2019 року».

Крім того Гройсман зазнчив, що сьогодні зустрівся з президентов Європейської Ради  Дональдом Туском для обговорення ініціатив з підтримки Приазовського регіону. Політик вважає, що дзеркальні санкції щодо Росії та російських кораблів у міжнародних водах стануть дієвим інструментом. 

«Ми передаємо конкретні пропозиції та проекти підтримки Приазов’я і розраховуємо на їхню спільну з ЄС реалізацію. Так само зацікавлені посилити взаємодію в подоланні гібридних та кіберзагроз з огляду на  наступні вибори – як в Україні, так і в ЄС», – написав він. 

Нагадаємо, що перший транш макрофінансової допомоги ЄС у розмірі 500 млн євро було перераховано 11 грудня. 

Print Friendly, PDF & Email