В рамках розслідування кримінальної справи про розстріли учасників мирних акцій в центрі Києва взимку 2014 року затриманий і арештований снайпер, який служив тоді у внутрішніх військах, але звільнений з правоохоронних органів в 2016 році.

Про це повідомив начальник департаменту спецрозслідування Генпрокуратури України Сергій Горбатюк в коментарі телеканалу "5 канал".

За його словами, затриманому оголосили підозру в скоєнні злочину за ч. 2. ст. 115 і ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу (умисне вбивство; перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу).

Горбатюк також розповів, що після служби у внутрішніх військах підозрюваний перейшов в Національну гвардію України. При цьому глава департаменту уточнив, що на момент затримання цей чоловік уже не працював в правоохоронних органах (з 2016 року).

Горбатюк також сказав: "Раніше він служив. У той час він був у внутрішніх військах, потім - в Нацгвардії. А тепер - років зо два як звільнений. Працював на якомусь приватному підприємстві".

Крім того, він додав, що прокуратура зволікала з затриманням, оскільки збирала необхідну доказову базу.

Адвокат сімей Небесної сотні Маркіян Галабала заявив, що затриманого снайпера звинувачують у вбивстві активіста євромайдан, театрального режисера Олександра Храпаченко.

Галабала розповів, що затриманий - один з кращих снайперів в Україні і неодноразово їздив на міжнародні змагання зі стрільби.

Читайте також: Екс-учасники Помаранчевої революції побилися з поліцією на річницю Євромайдану

Print Friendly, PDF & Email