Прем’єр-міністр Олексій Гончарук назвав хорошою ідеєю ліквідувати Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ).
Про це він заявив на нараді з питань розвитку будівельної галузі та детінізації ринку праці в будівництві.
“Ліквідувати ДАБІ – хороша ідея. Мені все більше подобається. Над цим ще треба подумати, але ця ідея мені дуже подобається”, – сказав він.
Гончарук зазначив, що правильною системою є відповідальність архітектора від початку і до кінця будівництва.






























