У Російській Федерації існує «колективний Путін», тому невідомо, з ким доведеться вести фінальні переговори.
В Апараті Ради національної безпеки Росії є проект під умовною назвою «мавзолей Путіна». Його учасниками є 86 осіб. Про це у п’ятницю, 5 серпня, повідомив секретар РНБО України Олексій Данилов.

Він розповів, що війна – це не лише кулі та снаряди. Також це медіа, енергетика, продовольство та інші сфери.

«В Апараті РНБО РФ є проект під умовною назвою «мавзолей Путіна» — це 86 осіб, які впливають на політику Кремля. Хто б не прийшов після Путіна — «колективний Путін» нікуди не зникне», — йдеться у заяві.

Також він зазначив, що в сучасному світі жодні переговори не можуть бути підкилимними та закритими. Поки що в РНБО не знають, з ким на території Росії доведеться вести фінальні переговори.

«Наша позиція проста: відчепіться від нас, йдіть на свою землю, якої у вас поки що багато. Вас тут не буде, це наша земля», — наголосив він.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email