Глава КНР Сі Цзіньпін у середу, 14 вересня, зустрівся в Казахстані з президентом Касим-Жомартом Токаєвим. Про це повідомляє Tengri News.

«Це ваша перша закордонна поїздка після пандемії, тому цей візит має історичне значення», — сказав Токаєв, звертаючись до Сі Цзіньпіна.

Президент Казахстану також нагадав, що цього року виповнилося 30 років з моменту встановлення дипломатичних відносин між Казахстаном та Китаєм.

Сі Цзіньпін заявив, що Китай підтримує позицію Казахстану з регіональних та міжнародних питань.

Як би не змінювалася міжнародна кон’юнктура, ми й надалі рішуче підтримуватимемо Казахстан у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності, твердо підтримуватимемо проведені Вами реформи щодо забезпечення стабільності та розвитку, категорично виступатимемо проти втручання будь-яких сил у внутрішні справи Вашої країни, — зазначив він.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email