Російський політик Ксенія Собчак заявила, що нібито не збиралася вчора рейсом «Брюссель- Київ» прилетіти до Києва, а потім поїхати законним шляхом до Криму, але якщо вона все-таки вирішить у законний спосіб відвідати український Крим — їй в цій справі можуть допомогти. Про це заявив народний депутат Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

«Є брехня, є зухвала брехня, а є заяви Ксенії Собчак, що вона нібито не збиралася вчора рейсом номер 146 «Брюссель-Київ» прилетіти в Київ, а потім поїхати у законний спосіб до Криму… Ксенія, брехати, та ще публічно — погано. Втім, якщо Ксенія Собчак все таки вирішить законним чином відвідати український Крим — ми їй в цій справі допоможемо», — зазначив Геращенко.

При цьому він оприлюднив деталі розслідування волонтерів центру «Миротворець», де, зокрема, вказано, що Собчак «таки збиралася їхати до Криму через Київ і Херсон, а в останній момент їй стрьомно стало і квитки були здані».

Раніше видання «Кримінформ» з посиланням на джерело повідомило, що Ксенія Собчак 28 квітня 2018 року приїде до анексованого Криму для участі в бізнес-тренінгу.

Собчак вже збиралася відвідати Крим перед виборами президента РФ. Вона звернулася в посольство України за дозволом на поїздку до Криму. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав це «політичною шизофренією».

Print Friendly, PDF & Email