Мешканці Луганської області вірять у ЗСУ та розраховують, що регіон може бути звільнений від окупації. Також у області активно працюють партизани. Про це у неділю, 13 листопада, повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в інтерв'ю на YouTube-каналі Дмитра Гордона.

Він зазначив, що саме партизани інформують Збройні сили України про пересування техніки та особового складу окупаційних військ, а також повідомляють, де розміщені ворожі склади.

"У нас є і випадки, коли окупанти прокидалися вранці, а величезна кількість населеного пункту була заклеєна листівками чи проти окупантів, чи просто на підтримку України. У нас були приклади, коли розподільні шафи підпалювали на залізниці. Їх не могли деякий час відновити, тому поїзди не могли переставляти з одного напрямку на інший", - розповів він.

Також Гайдай нагадав про партизана, який кинув пляшку з коктейлем молотова до штабу з мобілізованими в селі Артема.

"Партизанський рух працює на Луганщині. Можливо, в деяких областях трохи більше, можливо, десь інакше. Але, слава Богу, що такий рух є і він користується нашим військам", - наголосив голова ОВА.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email