Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай прогнозує «чудові новини» з поки що окупованих росіянами Сватового, Кремінної та Рубіжного найближчим часом. Про це у суботу, 10 вересня, він повідомив в ефірі телемарафону.

«Не треба очікувати, що завтра ми звільнимо всю Луганську область. Але поступ величезний. Бої йдуть досить важкі, але окупанти тікають зі всіх населених пунктів. Найближчим часом, можливо, вже й завтра, ми почуємо чудові новини зі Сватового, з Кремінної, з Рубіжного», — сказав він.

Гайдай поділився, що цілий день у суботу отримує інформацію про втечу з області як окупантів, так і зрадників.

«Вони не тільки тікають зі Сватового, зі Старобільська, з Троїцького, вони ще збирають речі та їдуть з українських міст Луганщини, яка окупована з 2014 року — Алчевськ та Луганськ. Вони збирають свої родини та відправляють у бік Росії», — розповів голова ОВА.

Він зазначив, що на кордоні з РФ утворилися величезні черги з охочих виїхати з України.

Гайдай також розповів, що минулої ночі партизани в окупованій Кремінній повісили український прапор над адміністрацією.

«І він все ще висить. Тобто нікого з окупантів немає у місті, а колаборанти бояться його знімати», — розповів голова ОВА.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email