ПРЕС-РЕЛІЗ

 

23 грудня 2017 відбувся матч-реванш в рамках проекту «Спорт об’єднує», ініційованого Благодійним фондом «РОЗУМНА СИЛА». Вперше команди з різних куточків України зустрілись на футбольному полі 16 вересня в м. Краматорську. Тоді чемпіонат з футболу довів, що для дітей немає умовних бар’єрів та їх не лякає війна. Тепер за перемогу у турнірі юні спортсмени змагались  у Львові.

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА», інформаційно-аналітичний портал TheЕкономіст та професійний футбольний клуб «Олімпік Донецьк» були ініціаторами, партнерами та спонсорами турніру.

Турнір з футболу в м. Львів був проведений серед дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, дітей з сімей малозабезпечених сімей і переселенців з зони АТО. За перемогу у турнірі змагались команди з Львівської обл., м.Святогорська Донецької обл.,  м. Сєвєродонецька Луганської обл., Білоцерківського р-ну Київської обл., селища Побузьке Голованівського р-ну Кіровоградської обл. Перше місце виборола команда з Донецької області. Тепер організатори пообіцяли провести турнір навесні 2018 року у Сєвєродонецьку.

«Наш Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» вже не в перший раз реалізує такі соціально важливі проекти, однак наша команда кожен раз надихається ентузіазмом дітей. Хоч юні футболісти представляють різні області України, дружня атмосфера, що панувала на турнірі вкотре демонструє єдність нашої країни. І добре, що це розуміють діти, адже вони – це наше майбутнє», — зазначила Ганна Левчук, Директор благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА».

Захід було ініційовано з метою популяризації футболу серед дітей соціально незахищених категорій; пропаганди здорового способу життя; підвищення спортивної майстерності та змагального досвіду дітей, які займаються фізкультурою та спортом.

Print Friendly, PDF & Email