Українські футболісти Сергій Артюх та Артем Євланов дискваліфіковані довічно за те, що брали участь в матчах за збірну самопроголошеної ДНР. Про це повідомляє «Футбол-24».

За інформацією видання, дані про таких матчах цих двох футболістів передала в Федерацію футболу України Служба безпеки України, там ці документи передали в Контрольно-дисциплінарний комітет федерації, який і прийняв рішення про дискваліфікацію.

Нагадаємо, що Сергій Артюх та Артем Євланов є випускниками футбольної школи ФК Шахтар. Сергій Артюх також виступав у за полтавську «Ворсклу», алчевську «Сталь», та азербайджанській «Сімург» у складі якого здобув бронзову медаль чемпіонату Азербайджану. Артем Євланов, у свою чергу грав у таких клубах як: Донецький «Шахтар», дніпровський «Дніпро», ужгородський «Закарпаття», а також словацькі «Михайловице» та «Татран».

Варто нагадати, що це не перший інцидент пов’язаний з дискваліфікацією українських футболістів через їхню участь у складі збірних сепаратистських республік. Так, влітку минулого року у ФФУ вже було прийняте аналогічне дисциплінарне рішення щодо футболіста Олександра Яскович, який грав матчі за збірну самопроголошеної ЛНР.

Print Friendly, PDF & Email