Сьогодні в Києві проходить всеукраїнський форум «Відкритий діалог», на якому підбивають підсумки п’яти років діяльності Президента Порошенко і озвучено прогнози на майбутнє. У своєму виступі Порошенко зазначив, що «кожна людина має власною кишенею відчути, що найгірші випробування залишилися позаду, що країна йде вперед, що економіка розвивається».  Саме це, за словами Глава держави, є головним елементом «в нашій стратегії, нашому баченні майбутнього». І подолання кризи, спричиненої війною, дає для цього всі можливості.

У 2020 році Президент розраховує на масштабне залучення інвестицій в економіку. В 2021-2022 роках завдяки інвестиціям відчутним має стати збільшення зарплат, пенсій та соцвиплат тим, хто їх потребує. А в 2023 році планується подати заявку на вступ до ЄС і отримати План дій щодо членства в НАТО.

«Ми боремося не лише із зовнішнім ворогом - РФ. Ми долаємо ще і внутрішній скептицизм: безвіз - не дадуть, в Європу - не пустять, Томос не напишуть, економіка не підніметься, і пропало всьо. Ми кропіткою працею доводимо, що можемо робити те, що для когось здається дійсно нереальним. Твердо переконаний, що саме з такою командою, людей вмотивованих і щиро запалених великою ідеєю – модерної, успішної України, ми здолаємо всі труднощі», – передає прес-служба слова Порошенко. 

Крім того, як повідомляє РБК-Україна, Президент розповів про рівень золотовалютного резерву України, який на сьогодні становить понад 21 млрд доларів. 

"У 2014-2015 роках рівень золотовалютного резерву становив 5 млрд доларів, а виплати в той рік становили - 7 млрд доларів. Загроза банкрутства України здавалася невідворотною. Сьогодні рівень золотовалютних резервів становить майже 21 млрд доларів", - заявив Порошенко

Окремий акцент було зроблено на перспективах досягнення Україною критеріїв членства ЄС та НАТО та покращення інвестиційного клімату у країні, які Глава держава пов’язує між собою. 

«Досягнення критеріїв членства покращить інвестиційний клімат. Це забезпечить приріст інвестицій і створення нових робочих місць, збільшення доходів у бюджет, зарплат і пенсій. Тому, коли кажемо Євросоюз чи НАТО, говоримо не лише про відсіч Росії, але й про контрнаступ на бідність», – зазначив Президент. 

Він також заявив, що лише членство в ЄС і НАТО гарантує незалежність, національну безпеку, свободу і добробут України і її громадян. 

Print Friendly, PDF & Email