Журнал Forbes опублікував щорічний рейтинг найбільш високооплачуваних письменників. До нього увійшли 11 авторів, які з червня 2017 року по червень 2018 го заробили в цілому 283 мільйонів доларів на продажі книг в США. Про це повідомляє видання Медуза.

Перше місце в рейтингу зайняв Джеймс Паттерсон, відомий завдяки серії детективів про інспектора Алекса Кросса. Паттерсон заробив за рік 86 мільйонів доларів.

На другому місці автор книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг з доходом 54 мільйони доларів. Заробіток письменниці знизився на 41 мільйон доларів в порівнянні з минулим роком, коли вона зайняла перший рядок рейтингу Forbes.

Третє місце в рейтингу зайняв Стівен Кінг, який заробив 27 мільйонів доларів. На сьоме місце потрапив журналіст Майкл Волф, що випустив книгу «Вогонь і лють» про адміністрацію президента США Дональда Трампа. Продажі цієї книги принесли Волфу 13 мільйонів доларів.

Як повідомлялося раніше, книга Гілларі Клінтон пролиє світло на минулі вибори у США.

Видавничий дім Simon & Shuster повідомляє, що в своїй книзі Гілларі Клінтон поділилася з читачами потаємними почуттями, яких вона зазнала під час напруженої боротьби за пост президента країни, а також розповість про допущені нею помилки та фінальному нищівну поразку — про те, як їй вдалося пережити цей удар.

У книзі Клінтон, за словами видавців, звинувачує в своїй поразці передбачуване втручання російських хакерів, свого опонента, який порушив усі можливі правила, а також вже колишнього директора ФБР Джеймса Комі, який відновив розслідування скандальної справи з використанням Гілларі Клінтон домашнього сервера для робочого листування під час її перебування на посту Держсекретаря США.

 

 

Print Friendly, PDF & Email