До списку увійшли одинадцять підприємств енергетичної сфери: «Центренерго», «Тернопільобленерго», «Запоріжжяобленерго», «Харківобленерго», «Миколаївобленерго», «Хмельницькобленерго», «Херсонська ТЕЦ», «Дніпровська ТЕЦ», «Криворізька теплоцентраль», «Одеська ТЕЦ», «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль».

Крім того, планується приватизувати «Об’єднану гірничо-хімічну компанію», вугільну компанію «Краснолиманська», заводи «Азовмаш», «Електроважмаш», «Сумихімпром», «Одеський припортовий завод», підприємства «Оріана», «Президент-Готель», «Індар», «Украгролізинг».

Фонд зазначив, що перелік був сформований розпорядженням Кабінету міністрів 16 січня 2019 року.

«Розпорядження КМУ є актом, для якого не встановлений кінцевий термін його дії, тобто, розпорядження від 16 січня 2019 року № 36-р залишається актуальним та у 2020 році. Також інформуємо, що пакети акцій АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» та ДП «Завод «Електроважмаш» у 2019 році були передані до сфери управління фонду. Фондом розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 № 36-р». Даний проект знаходиться на розгляді у Міністерстві юстиції України», — сказано в тексті повідомлення.

Як повідомляв УНІАН, президент Зеленський неодноразово заявляв, що Україна в найближчі п’ять років проведе масштабну приватизацію, й закликав іноземних інвесторів скористатися цим.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email