Фінляндія готується запровадити повну заборону на в’їзд у країну для російських громадян, повідомив міністр закордонних справ країни Пекка Хаавісто на прес-конференції в Нью-Йорку.

«Сьогодні ми вирішили розпочати підготовку національного рішення про те, як ми можемо обмежити або повністю запобігти цьому туристичному потоку, і це національне рішення може включати новий закон, який буде зроблено дуже швидко, або інтерпретацію існуючих правил», — пояснив Хаавісто.

Він зазначив, що робота вже розпочалася, нею займаються експерти із різних міністерств під керівництвом МЗС.

«Фінляндія не хоче бути транзитною країною, навіть для росіян з шенгенськими візами, що видаються іншими країнами, і тепер ми хочемо взяти під контроль цей трафік», — резюмував міністр.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email