У Сумській області, в якій з завтрашнього дня вводиться військовий стан, місцеві жителі стали отримувати фейкові повідомлення на телефон від імені Міністерства оборони України з вимогою прийти до військового комісаріату. Про це в Facebook написав помічник міністра оборони Олексій Чорнобай, передає УНІАН. 

«Увага! Чергова російська провокація! Сьогодні, протягом дня, жителям Путивльського району Сумської області від імені Міністерства оборони України надходять СМС повідомлення з пропозицією прибути в найближчу військову частину. Зазначена інформація є ніщо інше, як провокації, які регулярно спостерігаються в районах із загальною державним кордоном з РФ і в населених пунктах, розташованих вздовж лінії розмежування», — написав він.

Нагадаємо, що вчора 26 листопада Верховна Рада ухвалила введення воєнного стану на території 10 областей України: Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Луганської, Донецької, Сумської, Харківської, Чернігівської та Вінницької, а також на території внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Print Friendly, PDF & Email