У рамках проєкту «Армія дронів» організовують перший військовий Drone Hackathon. Реєстрація на захід уже стартувала.

Про цю ініціативу повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Федоров зазначив, що розвиток military-tech є пріоритетом на найближчі роки.

«Державі важливо підтримати стартапи, які виробляють дрони, займаються кібербезпекою та розвивають військові технології. Тому разом з партнерами організовуємо хакатон для інженерів-конструкторів, радіоінженерів, операторів безпілотників та програмістів, які працюють на Python, Java, R, C++, Tensorflow або ж займаються Embedded-розробкою», — розповів міністр.

За словами Федорова, Drone Hackathon складатиметься з двох частин.

«Перша — дистанційна робота над челенджами, які команди отримають після реєстрації. Друга — доопрацювання кейсів та їх презентація в Києві з 26 до 29 серпня», — додав очільник Мінцифри.

Нагадаємо, днями Федоров повідомив, що майже третина заявок на отримання грантів для підтримки ІТ-сектору та стартапів у сфері високих технологій — це проєкти в галузі military-tech (стартапи, які виготовляють дрони, програмне забезпечення, продукти у сфері кібербезпеки).

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email