ЛИЧНОСТИ Максим Макаренко

Макаренко Максим Валерійович, народився у Київській області, місті Вишгород 28 травня 1980 року.

    • Хірург-імплантолог, ортопед, кандидат медичних наук, здобувач наукового ступеня доктора наук. Засновник та керівник «Стоматологічної клініки Максима Макаренка — MM Dental Clinic». Член Асоціації парадонтологів України, Член Асоціації імплантологів України, Член Української Асоціації цифрових стоматологічних технологій, Член Міжнародної Асоціації імплантологів ITI, офіційний партнер компанії цифрової стоматології Dentsply Sirona, офіційний представник системи швейцарських імплантів implantSwiss в Україні.

Автор понад 50 наукових праць, в тому числі в іноземних виданнях.

Веде стоматологічну практику з 1998 року. Після закінчення медичної школи вступив до Національного університету імені акад. О. О. Богомольця. У 2003 став випускником ВУЗу, а у 2004 році отримав спеціалізацію за фахом «терапевтична стоматологія». Продовжував навчання у КМАПО ім. Шупика, де отримав спеціалізації з хірургічної та ортопедичної стоматології. У 2014 році отримав ступінь кандидата медичних наук.

Постійно підвищує свою кваліфікацію на навчанні у ВУЗах, міжнародних та Українських конференціях, семінарах та симпозіумах.

Читає лекції з імплантології на базі своєї клініки, першим впровадив у Києві практичну частину навчання операції з імплантації зубів на пацієнтові, а не на фантомі або щелепі тварини.

Займає активну громадську позицію, перебував на посаді депутата на громадських засадах Вишгородської міської Ради VI та VII скликання.

Нагороджений подяками від ПДМШ ім. Пирогова, Міністерства оборони України 25 ОМПБ «Київська Русь», об‘єднання КраїНа «Знання, душу, серце — людям», Голови Державної прикордонної служби України.

З 2016 року має власну стоматологічну клініку. Роль керівника не заважає Максиму Валерійовичу продовжувати приймати пацієнтів 7 днів на тиждень, надаючи стоматологічні послуги людям з усього світу. Стоматологія Максима Макаренко оснащена новітнім та якісним обладнанням, власною цифровою лабораторією, лекційною залою, сучасним дентальним томографом. В своїй роботі використовую виключно матеріали нового покоління та постійно оновлює матеріально-технічну базу.

Основними напрямками діяльності є операції з імплантації та видалення зубів будь-якої складності, операції зі збереження зубів, естетична стоматологія (реставрації зубів, виготовлення вінірів), ортопедія та протезування. Працює зі складними клінічними випадками, дотримуючись сучасних Західних протоколів.

Веб-сторінка: https://mm-dental.com.ua

YouTube: https://www.youtube.com/c/СтоматологияМаксимаМакаренко

Instagram: https://instagram.com/makarenko.dental

Facebook: https://www.facebook.com/makarenko.dental/