ЛИЧНОСТИ Галина Козина

kozina-galina

Козіна Галина Вадимівна — народилась 25 липня 1986 року у м. Донецьк.

у 2008 році закінчила Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство” та здобула кваліфікацію юриста.
У 2013 році закінчила Горлівський інститут іноземних мов в Донецькій області і отримала повну вищу освіту за спеціальністю Англійська мова і література. Кваліфікація вчитель англійської мови та зарубіжної літератури.

З жовтня 2008 року працювала юристом в Товаристві з обмеженою відповідальністю “Байтек” , 5 жовтня 2011 року отримала Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю після складання кваліфікаційного іспиту в кваліфікаційно-дісциплінарній комісії адвокатури в Донецькій області, з 2011 -2015 рік працювала адвокатом індивідуально.
25 червня 2015 року мною було створено Адвокатське бюро Галини Козіної, де працюю адвокатом та одночасно керівником бюро.
З вересня 2016 року -Член комітету з міжнародних зв’язків Національної ассоціації адвокатів України (НААУ),  голова представництва Національної ассоціації адвокатів України в Турецькій Республіці.

Засновник та спонсор Громадської організації  «Футбольний Клуб Вишгород»
Член партії «Розумна Сила»,
Керівник Вишгородської міської та районної організації партії «Розумна Сила».

01 червня 2016 року нагороджена почесною відзнакою від Національної ассоціації адвокатів України.