Турецький президент давно намагається організувати зустріч президентів України та Росії. Знову порушив цю тему під час візиту до Сочі.
Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним у Сочі запропонував йому провести зустріч із президентом України Володимиром Зеленським. Про це повідомляє Hurriyet.

«Я наголошую, що переможця у війні не буде. Незважаючи на труднощі на місцях, я також твердо вірю, що криза буде вирішена за столом переговорів. Я ще раз нагадав пану Путіну, що ми можемо прийняти його зустріч із паном Зеленським. Ми продовжуватимемо розвивати наш діалог з нашим чорноморським сусідом, Росією, у всіх сферах, щоб сприяти регіональному та глобальному миру», — сказав він.

Також Ердоган підтвердив, що домовився з Путіним щодо платежів за російський газ у рублях.

Відповідаючи на питання щодо ситуації з постачанням зерна з портів України, Ердоган зазначив, що зараз на черзі стоять близько 20 кораблів.

Крім того, Ердоган заявив про намір особисто проінспектувати АЕС, що будується в Туреччині, а потім розповісти Путіну про ситуацію на об’єкті і разом визначити подальші кроки.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email