Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган повідомив, що Україна та Росія погодилися обміняти 200 полонених. Про це пише PBS.

«В Узбекистані я зустрівся з президентом Путіним, і в нас були дуже докладні дискусії з ним. І мені здавалося, що він був готовий закінчити війну якнайшвидше. Це було моє враження, бо те, як зараз ідуть справи, є досить проблематичним. 200 заручників буде обмінено за згодою сторін», — сказав Ердоган в Інтерв’ю з PBS.

Президент Туреччини наголосив, що «жодне вторгнення не може бути виправдане» і наголосив, що за підсумками війни Україна повністю відновить свою територіальну цілісність, включаючи Крим.

«Якщо в Україні буде встановлений мир, звичайно, повернення захоплених земель стане дуже важливим. Це те, що очікується. Це те, що потрібно. Путін зробив певні кроки. Ми зробили певні кроки. Захоплені землі повернуть Україні», — сказав Ердоган.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email