На такий крок установи пішли після того, як США і Британія оголосили про посилення боротьби з кожним, хто допомагає Росії обходити санкції.

У Туреччині два із п’яти банків, які приймають російські платіжні картки «Мир», призупинили роботу з ними. Про це йдеться у матеріалі агентства Reuters, оприлюдненому в понеділок, 19 вересня.

За даними видання, фінансові установи Isbank, що є найбільшим приватним банком у Туреччині, та Denizbank оголосили про припинення обслуговування згаданої платіжної системи.

Як зазначено, на такий крок вони пішли після того, як США та Великобританія оголосили про посилення боротьби з кожним, хто допомагає Росії обходити санкції, а також на тлі внесення до «чорного» списку Вашингтона голови компанії-оператора платіжної системи «Мир».

«Наразі ми не можемо надавати послуги в рамках системи «Мир». Банк діє відповідно до міжнародних санкційних норм», — заявили в Denizbank.

Нагадаємо, на початку серпня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив, що п’ять банків розпочали процес запровадження роботи з російською платіжною системою «Мир».

Раніше стало відомо, що китайська платіжна система UnionPay заборонила обслуговування своїх карток, випущених іноземними банками, у POS-терміналах російських банків-еквайєрів, які потрапили під санкції.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email