Програма Medoc - лідер ринку України із забезпечення електронного документообігу. Саме ЕДО став основним способом взаємодії підприємця з державними установами, особливо в умовах воєнного стану - коли все постійно закривається на повітряні тривоги.

Важливою прогалиною у використанні електронного документообігу був обмін документами з банківськими установами. Ключова причина тут - застарілість банківських систем та їх бюрократизація, яка не дозволяла вести всю діяльність в електронному вигляді.

Але з листопада 2022 року, Медок запустив інтеграцію з двома найбільшими банками - Приватбанк та Райффайзен, а до кінця року планує запустити співпрацю ще з десятком банківських установ України.

Головне - тепер підприємці та бухгалтери мають змогу відправляти фінансову звітність та будь-які інші електронні документи до перелічених банків за допомогою інтерфейсу програми Медок. Таким чином, щоб подати документи, на що раніше можливо було витратити три-пʼять днів, тепер достатньо зайти в програму, перевірити коректність всіх даних та відправити документ однією кнопкою.

При цьому, на вартості це аж ніяк не позначилось - даний функціонал повністю безкоштовний і не потребує встановлення додаткових модулей - достатньо просто оновити програму на вашому сервері. Більше того - якщо у вас немає ліцензії, ви можете відправити до 50 безкоштовних документів в якості тестування системи.

Кому потрібна програма Медок

Якщо вас зацікавила програма Медок - на ukrzvit.ua ви зможете знайти максимально детальний опис її функцій та отримати консультацію від спеціалістів із інтеграції.

Але якщо коротко, то Медок це програма для електронного документообороту, що дозволяє агрегувати звітності з інших програм (наприклад, 1С), формувати із них документи, підписувати електронно-цифровим підписом на надсилати їх до контролюючих органів.

Таким самим чином ви можете проводити запити на звірки, звіти, витяги та інші документи, що стосуються вашої компанії та зберігаються на серверах державних установ.

Медок має додаткові модулі, що дозволяють:

  • Медок Зарплата - вести повні зарплатні відомості ваших співробітників, включаючи розширену анкету працівника.
  • Облік акцизного податку дозволяє отримувати та контролювати роботи з акцизами та підакцизними товарами, що є у вас на реалізації чи складах
  • Медок Інтеграція - додатковий модуль, що дозволяє інтегрувати вашу програму із бухгалтерськими програмами ведення підприємства. За рахунок інтеграції, всі ваші трансакції та документи автоматично вивантажуються до майбутньої податкової звітності
  • Медок Корпорація дозволяє працювати із звітністю у великих компаніях з розгалуженою системою відділків.

Таким чином, Медок стає незамінним помічником як для приватного підприємця, так і для компаній із 10000 співробітників.

Інтегрувати Медок у Києві чи іншому місті України можливо протягом дня. А економія часу, завдяки його функціям, сягне місяця вже протягом календарного року.

Print Friendly, PDF & Email