Усього наразі було дозволено рух 1 121 судна: 561 на прибуття в українські порти та 560 – на вихід із них.
З портів України в суботу вийшли чотири кораблі з пшеницею, кукурудзою та насінням соняшника. Загальний обсяг експорту зерновим коридором перевищив 14 млн тонн, напередодні повідомило агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на Спільний координаційний центр (СКЦ).

"17 грудня чотири судна залишили українські порти, вони перевозять загалом 115,7 тис. тонн зерна та іншого продовольства в рамках чорноморської зернової ініціативи", – йдеться у повідомленні.

Два судна Falcon S (19 тис. тонн соняшникового насіння) і Kerem (29 тис. тонн пшениці) прямують до Туреччини. Судно Nymphi доставить до Тунісу 25,7 тис. тонн кукурудзи. Судно Gulmar перевозить 42 тис. тонн кукурудзи до Іспанії.

У СКЦ зазначили, що "зерно, що надійшло до пункту призначення, може пройти переробку і потім бути переправлене в інші країни".

В українські порти також прямують три суховантажні машини, які в суботу пройшли морським гуманітарним коридором.

"Станом на 17 грудня загальний тоннаж зерна та іншої агропродукції, експортованої з трьох українських портів, становить 14 138 997 тонн. Усього на даний момент було дозволено рух 1 121 судна: 561 на прибуття в українські порти та 560 – на вихід із них" , – додали до СКЦ.

Print Friendly, PDF & Email