Тимошенко, Порошенко та Бойко є лідерами Президентської гонки. Таку думку висловив політолог Андрій Бузаров, передає портал «Золоті Ворота». 

«Тимошенко збирається висунути свою кандидатуру 22 січня в Палаці спорту. Вона має високий рівень підтримки в макрорегіонах України. Крім того, порівнюючи програми Тимошенко і Тарути, можна прийти до висновку, що висока ймовірність призначення Тарути на пост Прем’єр-Міністра у разі перемоги Тимошенко, оскільки позиції цих політиків перетинаються в багатьох аспектах, в тому числі в питанні зміни Конституції », — вважає експерт.

Бузаров також вказує на той факт, що Президенту Порошенко сьогодні вдається проводити ті ініціативи, які ще 3 роки тому здавалися неможливими. Це в свою чергу позитивно відзначається на його рейтингах. 

«В своїй кампанії Порошенко буде активно посилатися на всі досягнення своєї адміністрації: це і томос про автокефалію, і зближення з НАТО, і мовне питання. Потенційним кандидатом на пост прем’єра, в разі перемоги Порошенко, може стати Луценко», — додав Бузаров.

«Головною перевагою Юрія Бойка я вважаю його активну і чітку позицію щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Це вигідно відрізняє главу «Оппоблока» від опонентів, оскільки багато політиків намагаються уникати цієї теми і не можуть запропонувати плану щодо подальшого врегулювання», — підсумував експерт.

Крім того він зазначив, що на цьогорічних виборах очікує не менше 50-ти кандидатів у Президенти.

Нагадаємо, що станом на 18-е число в ЦВК було зареєстровано вже 10 кандидатів на найвищу посаду в країні

Print Friendly, PDF & Email