Сьогодні існує кілька десятків факторів, які можуть вплинути на виникнення соціального вибуху в Росії, заявив російський опозиціонер, екс-депутат Держдуми Костянтин Боровий. Про це повідомляє Главред. 

«Зараз в Росії спостерігаються кілька процесів, здатних вплинути на ланцюгову реакцію, яка може привести до соціального вибуху: це і страйк далекобійників, це і останні події в Дагестані, Інгушетії. Тобто практично будь-яка подія в Росії може викликати таку реакцію. Але вгадати заздалегідь , яка з них реально розбурхає народ, практично неможливо «, — розповів він Фактам.

За його словами, все це дуже хвилює Кремль, але там також не можуть вгадати, що може послужити поштовхом до соціального вибуху в країні. На його думку, спонтанний соціальний вибух може початися «з дурниці».

«Кремль зараз вживає всіх можливих зусиль, щоб цього не допустити, або ж щоб процес був хоча б контрольованим. Але не все ж залежить від них. Щось вони, звичайно ж, активно роблять, наприклад, постійно збільшують кількість спецслужб і силових відомств. Таким чином вони намагаються захищатися.

Але разом з тим Кремль такими діями створює і додаткові провокуючі фактори. Наприклад, завтра яке-небудь невдале придушення протестів призведе до серйозних наслідків, що тільки посилить процес. І це може статися в будь-який момент «, — додав Боровий.

Print Friendly, PDF & Email