Національне антикорупціне бюро України пімало на гарячому двох співробітників СБУ. Про це йдеться у повідомленні НАБУ на його сторінці у Facebook.

«15 березня детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури спільно зі співробітниками внутрішньої безпеки СБУ затримали двох працівників Служби безпеки України під час отримання неправомірної вигоди. Детективами задокументовано факт вимагання затриманими 50 тис. дол. США та одержання через посередника половини цієї суми від двох керівників суб’єктів господарювання за нездійснення тиску на їхній бізнес. Наразі оперативникам СБУ готуються повідомлення про підозру, які вранці будуть передані на погодження до САП», — йдеться у повідомленні.

Схоже, НАБУ вирішило серйозно взятися за силове відомство, адже кількома днями раніше було огоолошено про початок розслідування щодо незаконного збагачення ще одного посадовця СБУ. Того разу причиною для порушення справи стало журналістське розслідування.

Print Friendly, PDF & Email