За 11 місяців дії закону про заборону георгіївських стрічок в Україні, з 15 червня 2017 року, судами притягнуто до відповідальності за їхнє виготовлення або публічну демонстрацію двоє людей. Про це з посиланням на дані Національної поліції повідомляє у вівторок, 15 травня, видання Новинарня.
Зазначено, що при цьому адмінпротоколи складалися на 13 осіб, з них троє — іноземці.
«Повідомляємо, що відповідно до наявного автоматизованого обліку Національної поліції України, за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 173-3 КпАП, на 13 осіб складено адміністративні протоколи», — йдеться в повідомленні.
За даними поліції, у Львівській області адмінпротоколи складені на трьох осіб, Волинській та Дніпропетровській — по два, Вінницькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Рівненській, Харківській і Хмельницькій — по одному.
У поліції також відзвітували, що за статтею про заборону георгіївської стрічки судами до державного бюджету стягнуто штрафів на загальну суму 2550 грн.
Нагадаємо, 16 травня 2017 року Верховна Рада прийняла законопроект про заборону виготовлення та пропаганди георгіївської стрічки в Україні. 

Print Friendly, PDF & Email