Фігуристка, дружина прес-секретаря президента Росії Тетяна Навка в листопаді отримала частку в розмірі 16,67% у кримській компанії «Галіт», що випускає сіль. Про це повідомляє The Bell з посиланням на дані СПАРК-Інтерфакс.

Приблизно в цей же час компанія «Галіт» виграла контракт на поставку технічної солі для ГУП «Кримавтодор». На сайті держзакупівель повідомляється, що сума контракту склала 25,9 мільйона рублів, при цьому початкова сума договору становила 22,5 мільйона рублів.

Крім Навки кримською компанією в рівних частках володіють ще кілька фізичних осіб. Серед них — Юрій Волков, який виступав одним із засновників організації «Клуб професійного бойового самбо».

У компанії «Галіт» заявили, що не можуть ні підтвердити, ні спростувати, що Навка стала співвласницею підприємства. Сама фігуристка і її чоловік поки не коментували цю інформацію.

Тетяна Навка — дружина прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова. Вони одружилися в серпні 2015 року. Після цього засновник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний повідомив, що Пєсков з’явився на весіллі в годиннику за 620 тисяч доларів. Сам Пєсков назвав годинник дорогим подарунком дружини.

У 2015 році ФБК випустив розслідування про будинок Дмитра Пєскова і Тетяни Навки в Підмосков’ї вартістю близько 20 мільйонів доларів. В іншому розслідуванні ФБК стверджував, що Пєсков і Навка провели весільну подорож на найдорожчій яхті в світі, вартість оренди якої склала 385 тисяч євро. Пєсков у відповідь заявив, що не орендував яхту, а жив з дружиною в готелі на Сицилії.

Джерело: Медуза

Print Friendly, PDF & Email