Копія круїзного лайнера «Титанік» буде спущена на воду в 2022 році і здійснить подорож, яку так і не вдалося завершити в 1912 році. Маршрут «Титаніка-2» буде повністю повторювати шлях його попередника і пройде від Саутгемптона (Великобританія) до Нью-Йорка. Про це повідомила суднобудівна компанія, що займається спорудженням лайнера, передає CBS.

Про старт проекту у вересні оголосив Клайв Палмер, австралійський бізнесмен і голова Blue Star Line. До цього будівництво кілька разів відкладалося через фінансові питання.

Blue Star Line створить повністю автентичний «Титанік». Інтер'єри та макет кабіни, будуть відповідати тим, які були на першому судні, але при цьому в них буде інтегрована сучасна техніка і системи безпеки.

Новий «Титанік», який буде коштувати близько 500 мільйонів доларів та зможе вмістити на борт 2400 пасажирів і 900 членів екіпажу. Палмер сказав, що дата запуску корабля була зміщена з 2018 на 2022 рік. Таким чином, якщо все піде за планом, то корабель відправиться з Сінгапуру в Дубай, потім в Саутгемптон і далі в подорож по Атлантиці через 110 років після зіткнення з айсбергом.

«Корабель буде слідувати первісному маршруту подорожі, перевозячи пасажирів з Саутгемптона до Нью-Йорка, - сказав Палмер в своїй заяві в минулому місяці. - Але він також здійснить кругосвітне плавання, надихаючи і зачаровуючи людей, привертаючи неймовірну увагу, інтригу і таємницю в кожному порту, який він відвідає».

Надалі судно буде здійснювати планові рейси з Великобританії в Америку протягом літніх місяців.

Print Friendly, PDF & Email