Президент України звернувся до іноземних партнерів із проханням надати нам сучасні системи ППО у достатній кількості.

Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні 18 грудня розповів про результати проведення Ставки та ситуацію в Донецькій та Луганській областях.

"Бахмутський напрямок - ключовий. Місто тримаємо, хоча окупанти роблять все, щоб там не залишилося жодної цілої стіни", - сказав гарант.

Щодо Запорізької області, Херсонської, півдня, то президент зазначив, що там "поступово зменшуємо потенціал окупантів". Знищено склади та логістику російської армії.

"ППО - постійний пріоритет Ставки, і я ще раз наголошую на цьому. Шановні партнери! Допоможіть нам повністю захистити наше небо, надавши нам швидше сучасні системи ППО в достатній кількості, ви можете позбавити державу-терориста головного інструменту терору. Це буде одним із найпотужніших" кроків, що наближають закінчення агресії. Росії доведеться йти шляхом припинення агресії, коли вона більше не зможе йти шляхом ракетних ударів", - сказав Зеленський.

Також він розповів, що на Ставці детально обговорили захист кордону як з Росією, так і Білоруссю.

"Готуємось до всіх можливих оборонних сценаріїв. Хто б і до чого не схиляв Мінськ - це їм так само не допоможе, як і всі інші хворі ідеї в цій війні проти України та українців", - резюмував президент.

Print Friendly, PDF & Email