До Верховниї ради терміново скликають відсутніх депутатів. Про це в в ефірі програми HARD з Наталею Влащенко на телеканалі ZIK заявила Юлія Тимошенко, лідер фракції «Батьківщина». За її словами, робиться це для того, аби уже завтра протягнути закон, який призведе то критичного зростання тарифів на електрику для населення.

«У ці хвилини відбувається надзвичайна подія… Зараз вони приймають закон про ринок електроенергії. Сьогодні в парламенті вони це приймали. Зібралася вся енергетична мафія парламенту, а це і БПП, і «Народний фронт», і Опозиційний блок, і Радикальна партія. Вони всі зібралися в одне, бо там такі гроші стоять – там десятки і десятки мільярдів» — заявила Тимошенко.

За словами лідерки «Батьківщини», цим законом з ринку електроенергії хочуть забрати підприємства, які виробляють найдешевшу електрику, натомість для населення віддати найдорожчу теплову електроенергію.

«Вони хочуть прибрати із загального ринку дешеву електроенергію і торгувати нею на власний розсуд, у тому числі і за кордон. А людям віддати те, що мінімум вдвічі дорожче… Це закінчиться радикальним подорожчанням електроенергії для людей», – пояснила вона.

Print Friendly, PDF & Email