Після візиту на Закарпаття Каталіна Новак вирушить до Києва, де візьме участь у третьому Міжнародному саміті Кримської платформи.
На Закарпаття прибула президентка Угорщини Каталіна Новак. Про це повідомила Закарпатської ОВА.

"Глава сусідньої держави зустрілася з керівництвом ОВА, облради, Берегова та району. Разом вони обговорили результати і перспективи посилення транскордонного співробітництва, зокрема й тих проєктів, які започаткували в умовах повномасштабного вторгнення РФ", - сказано у повідомленні.

Мова йде про гуманітарну підтримку, допомогу біженцям та вимушеним переселенцям у регіоні, організацію літнього відпочинку для українських дітей у різних куточках Угорщини, втілення спільних екологічних, освітніх, культурних та інших ініціатив.

У межах візиту Каталіна Новак також зустрінеться з політичними, церковними та освітніми діячами угорської громади Закарпаття, з родиною полеглого захисника і дітьми з багатодітних сімей.

Після цього вона вирушить до Києва, де на запрошення Президента України Володимира Зеленського візьме участь у третьому Міжнародному саміті Кримської платформи, який відбудеться 23 серпня.

Print Friendly, PDF & Email