У суботу, 28 січня, українські активісти США (USUA) та інші прихильники України зібралися разом, щоб зустріти та привітати українських Героїв: Данила Мельника, Дмитра Фінашина та Андрія Собковського у аеропорту Даллеса, штат Вірджинія.

Про це повідомила президентка US Ukrainian Activists (USUA) Надія Шапоринська, яка долучилася до організації зустрічі.

Активісти вітали українських Героїв у Сполучених Штатах і разом заспівали Гімн України.

"Бажаємо нашим Героям швидкої та успішної реабілітації, а також продуктивної участі в Українському тижні на початку лютого у Вашингтоні, округ Колумбія. Слава нашим українським героям!!! Швидшої перемоги Україні! Слава Україні і Слава Українським Героям!" - висловили свої привітання актівісти.

Відео та фото: Українські активісти США (USUA) та Надія Шапоринська

Про Данила Мельника можна прочитати ТУТ. Заступник командира взводу 14-ої бригади Данило Мельник втратив обидві стопи, ліву долоню, а на правій руці має лише один вцілілий палець. Коли це сталося, йому було лише 19 років. Зараз він каже: головне, що залишився живим.

Статтю та відео на YouTube про Дмитра Фінашина можна знайти ТУТ. Розвідник, старший сержант Дмитро Фінашин (Фін), нагороджений «Золотою зіркою». Він впродовж двох діб після бою без рук діставався до своїх позицій.

Стаття про Андрія Собковського ТУТ20-річний боєць, родом із Вінницької області, дивом вижив під час ракетного удару окупантів по частині, де він проходив строкову службу.

Зустріч у аеропорту Даллес організували активісти організацій USUA, United Help Ukraine та Центру спасіння життя.

Організатори заходу: 

Українські діячі США (УСА):
www.facebook.com/US.Ukrainian.Activists

United Help Ukraine (UHU):
www.facebook.com/UnitedHelpUkraine.org

LifeSavingCenter/Центр Спасіння Життя:
www.facebook.com/lifesavingcenter.ua

Print Friendly, PDF & Email