Команда фахівців, що протягом 2016 і на початку 2017 року займалася організацією проведення Євробачення припинила роботу над проектом. Про це йдеться в оприлюдненому організаторами документі.

У заяві йдеться про те, що після того як в грудні Європейський союз теле- і радіомовлення підтвердив, що конкурс пройде в Києві, команду позбавили всіх повноважень і призначили нового керівника, якого наділили повним контролем всіх аспектів Євробачення в Україні.

«Його призначення та дії, які його супроводжували, зупинили на два місяці роботу над проектом, оскільки робота нашої команди була повністю заблокована. За цей час, окрім презентації результатів роботи нашої команди, проведеної за період вересень-грудень 2016 року, новим керівництвом конкурсу не було проведено жодної реального дії для реалізації проекту в потрібні терміни «.

«Нам вдалося зібрати неймовірну команду. Ми прописали сотні документів, відібрали локації, пропрацювали на славу. З грудня місяця були готові запускати тендери по всіх ключових напрямках… Я неодноразово говорив про те, що я піду з проекту, як тільки мої принципи та цінності будуть порушені. Настав той час, на жаль, коли я не можу йти поперек своїх принципів і цінностей». «Євробачення – до побачення» — написав у соцмережах один з підписантів Денис Блощинський.

Print Friendly, PDF & Email