Проїзд в маршрутках Києва та області до кінця цього року подорожчає на 1-3 гривні. Про це повідомив директор компанії «Трансгруп» Володимир Назаренко в коментарі «УНН».

«Ціни на проїзд підвищуватимуться — по кожному маршруту буде свій розрахунок. На приміських маршрутах подорожчання слід очікувати, оскільки через подорожчання пального там не підвищувався тариф. А на міських тарифах підвищення буде незначне — в межах гривні-двох. Приміські — в залежності від відстані, подорожчають від гривні до трьох», — сказав він.

Як повідомлялося раніше, вартість проїзду по майбутніх українських автобанах складе 20-70 євроцентів за кілометр.

Про це в інтерв’ю телеканалу «Прямий» заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Зараз йде дискусія. Якщо ми говоримо про вартість в Китаї, то це там приблизно 20 євроцентів. Якщо ми говоримо про вартість в Європі, то 50-70 євроцентів. По платних дорогах ми зможемо говорити ствердно тільки після того, як буде проведено тендер і будемо розуміти, яка компанія виграла, на яких умовах », — заявив Омелян. За його словами, в поточному році має бути оголошено про будівництво платної дороги між Львовом і Краковці. Якщо тендер пройде успішно, то дорогу почнуть будувати вже в 2019 році.

Print Friendly, PDF & Email