Ділянка в районі Сватового могла стати більш вразливим оперативним флангом військ РФ. Про це йдеться в огляді розвідки міноборони Великобританії, опублікованому у Twitter відомства у понеділок, 21 листопада.

У британській розвідці зазначають, що протягом останніх семи днів довкола Сватівського району Луганської області тривають інтенсивні артилерійські бої.

Російські окупанти продовжують віддавати пріоритет спорудженню оборонних позицій. Британські розвідники вважають, що останні частково укомплектовані погано підготовленими мобілізованими резервістами.

"Оскільки південно-західна лінія російського фронту на східному березі Дніпра стала більш захищеною, сектор Сватове, ймовірно, став вразливішим оперативним флангом російських військ", - сказано в огляді.

Сватове - важливий населений пункт Луганської області, тому російське військово-політичне керівництво вважатиме утримання контролю за ним своїм політичним пріоритетом, зазначили у міноборони Британії.

"Однак, командири, ймовірно, намагаються впоратися з військовими реаліями утримання надійної оборони, одночасно намагаючись забезпечити ресурсами наступальні операції далі на південь у Донецькій області. Як оборонні, так і наступальні можливості Росії продовжують обмежуватися гострою нестачею боєприпасів та кваліфікованого персоналу", - резюмується в огляді.

Print Friendly, PDF & Email