Телеканал ZIK оприлюднив запис розмови нардепа-дисидента Олександра Онищенка з детективом НАБУ Калужинським. Якщо НАБУ дійсно пропонувало угоду пану Онищенку, то за це має бути кримінальна відповідальність.

Запис розмови, яку надав Олександр Онищенко, оприлюднили в ефірі проекту «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK. Спілкуючись телефоном із Олександром Онищенком, нібито детектив НАБУ Калужинський пояснив, що Генеральна прокуратура немає юрисдикції за кордоном, а тому зустріч має відбутися в одному з посольств України за кордоном.

На що Олександр Онищенко погодився і попросив підготувати юристів для укладення угоди. «Тобто ви готові відшкодувати 700 мільйонів і відмовитися від своєї долі на підприємстві, на якому всього 150 мільйонів доларів, так? – Так! – погодився Онищенко. – Якщо так, то ми почнемо займатися цим питанням», – сказав співрозмовник.

Також він запитав, чи готовий Онищенко надати покази в якості підозрюваного по цій справі на території одного з посольств України, на що Олександр Онищенко також погодився.

Print Friendly, PDF & Email