Заступниця голови компанії «ПроАгро Груп» Марія Колесник вважає, що ціни на м’ясо, птицю та популярні види риби навряд чи подорожчають. «По м’ясу має місце постійне уповільнене цінове зростання як наслідок підвищення закупівельних цін. Але я не думаю, що напередодні новорічних свят щось зміниться», — сказала Колесник. Не зміняться на її думку і ціни на кондитерську продукцію. «Зазвичай кондитери не піднімають ціни напередодні свят», — зазначила вона.

Щодо цін на на алкоголь, то експерткиня прогнозує зниження цін завдяки святковим знижкам.
«Алкоголь — це не та продукція, яка дорожчає напередодні свят, навіть попри те, що збільшується його споживання. Тому може виявитися, що ті, хто купили спиртне заздалегідь, заплатили більше, ніж ті, хто купили його напередодні свят», — пояснила експерт.

А ось значно подорожчати можуть тепличні овочі – мінімум на 10-20%. Ціни на перці і баклажани і зовсім можуть злетіти в 2 рази, попереджає Колесник. Подорожчають також шампіньйони.

Відмітимо, що раніше альтернативне джерело назвало топ-5 продуктів, що подорожчають до нового року. Серед них: червона ікра, цитрусові(особливо мандарини), ігристе вино, солодощі та делікатесні види м’яса, що суперечить думці інших експертів.

Print Friendly, PDF & Email