Група депутатів Парламентської Асамблеї Ради Європи планують 1 листопада відвідати Донбас. З'їздити на схід України зважилися представники фракцій соціалістів, демократів і зелених. Про це 31 жовтня повідомило агентство Українські новини.

"Ми хочемо подивитися на ситуацію там, і як вона змінюється, зустрічаємося з місією ОБСЄ. Йдеться, скоріше, не про звіти, ми хочемо подивитися ... чи поважають їх ... Ми відвідаємо дитячу лікарню, яку фінансував Фонд Рози Люксембург. Ми хочемо подивитися проект приміщень для біженців, в яких брала участь Німеччина, проект психо-соціального супроводу людей, які постраждали від війни", - заявив голова фракції соціалістів, демократів і зелених в Парламентській асамблеї Ради Європи, спікер з прав людини та гуманітарної допомоги фракції СДПН німецького Бундестагу Франк Швабе.

Під час свого візиту депутати планують досліджувати гуманітарну ситуацію в Донбасі.

"Це 4,4 мільйони осіб, які страждають від цієї ситуації. Німеччина зацікавлена ​​в допомозі цим людям і Україні в цьому питанні", - додав Швабе.

Раніше депутати Європарламенту прийняли резолюцію, що закликає посилити санкції проти Росії у зв'язку з ситуацією, що загострилася в Азовському морі. Відповідне рішення було підтримано парламентаріями 25 жовтня в Страсбурзі.

Print Friendly, PDF & Email