Група депутатів Парламентської Асамблеї Ради Європи планують 1 листопада відвідати Донбас. З’їздити на схід України зважилися представники фракцій соціалістів, демократів і зелених. Про це 31 жовтня повідомило агентство Українські новини.

«Ми хочемо подивитися на ситуацію там, і як вона змінюється, зустрічаємося з місією ОБСЄ. Йдеться, скоріше, не про звіти, ми хочемо подивитися … чи поважають їх … Ми відвідаємо дитячу лікарню, яку фінансував Фонд Рози Люксембург. Ми хочемо подивитися проект приміщень для біженців, в яких брала участь Німеччина, проект психо-соціального супроводу людей, які постраждали від війни», — заявив голова фракції соціалістів, демократів і зелених в Парламентській асамблеї Ради Європи, спікер з прав людини та гуманітарної допомоги фракції СДПН німецького Бундестагу Франк Швабе.

Під час свого візиту депутати планують досліджувати гуманітарну ситуацію в Донбасі.

«Це 4,4 мільйони осіб, які страждають від цієї ситуації. Німеччина зацікавлена ​​в допомозі цим людям і Україні в цьому питанні», — додав Швабе.

Раніше депутати Європарламенту прийняли резолюцію, що закликає посилити санкції проти Росії у зв’язку з ситуацією, що загострилася в Азовському морі. Відповідне рішення було підтримано парламентаріями 25 жовтня в Страсбурзі.

Print Friendly, PDF & Email