Напередодні виборів саме провладні політичні сили почнуть залишати депутати. Про це у інтерв’ю кореспонденту «Вголосу» розповів політолог, соціолог, експерт, аналітик Віктор Небоженко

«Як тільки рейтинг Президента Порошенка буде меншим 10% — коаліцію та його партію почнуть масово покидати кон’юнктурники. Схожий процес був при президентстві Ющенка, Януковича. Це приведе до створень «тихих гаваней» та відтоку політиків у мажоритарний сектор. Тобто ті депутати, які за чотири роки добряче накрали, просто покинуть партії влади і підуть по мажоритарних округах, щоб мати можливість красти далі», — прогнозує Віктор Небоженко.

Крім того, на його думку, ще один чинник, який впливає на ситуацію, – це «пропагандистська компанія Порошенка. «Армії порохоботів» вдень і вночі дезорієнтують українське населення, влада постійно вигадує піар-акції та різноманітні маневри, аби відволікти населення. Відтак українці не можуть визначитись, що доброго зробила влада, а що поганого. Це результат маніпулювання, яке вже чотири роки триває в країні. Тобто те, що понад 40 % населення не визначилося, за кого готові віддати свій голос, – це не тільки ознака того, що українці чекають на нових політиків, а й того, що люди просто втомилися від діяльності нинішньої команди Порошенка. Через дії влади в українському суспільстві втрачається цінність Майдану, знищено добровольчий рух, у країні військові вчиняють самогубство, не витримуючи жахливої корупції. Ось це все і впливає на цих 40 % населення, що просто не можуть зрозуміти – а що ж насправді відбувається», — зазначив Небоженко.

Print Friendly, PDF & Email