Георгія Логвинського, народного депутата від фракції «Народний фронт» обрано Віце-Президентом Парламентської асамблеї Ради Європи у Страсбурзі. За його кандидатуру представники Асамблеї проголосували одностайно. На цю високу посаду представник від України потрапив уперше.

Ось що розповів з цього приводу призначення Логвинський на своїй сторінці у Facebook: «10 років тому я вперше, як помічник Мустафи Джемілєва і правозахисник з балкона спостерігав за роботою ПАРЄ. З тих пір для мене не було більшої мети, аніж у цій залі досягати найбільших міжнародних перемог своєї країни. Сьогодні моя мета здійснилася».

З 2015 року Георгій Логвинський обіймає також посаду заступника голови Європейської Народної партії в ПАРЄ. До 13 травня 2016 року входив до складу Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України з питань майбутнього, яка була ліквідована трохи більше ніж через рік свого існування через відсутній результати роботи. З 9 жовтня 2015 обраний Головою Міжфракційного депутатського об’єднання «Адвокація України» ВР. Дружина депутата — суддя ЄСПЛ від України Ганна Юдківська.

Print Friendly, PDF & Email