Україна має повернути під контроль місто Таврійськ у Каховському районі Херсонської області, щоб перекрити подачу води до Криму. Про це сказав депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань під час брифінгу у медіацентрі Україна у вівторок, 15 листопада.

"Коли ми зможемо взяти під контроль місто Таврійськ, яке розташоване між Новою Каховкою та Каховкою, тоді можна говорити про закриття шандора (система для перекриття води - ред.) та перекриття води на Крим", - заявив Хлань.

За його словами, саме в Таврійську розташована основна споруда Північно-Кримського каналу. На ньому можна перекривати воду, яка зараз самопливом надходить на окупований острів.

Хлань додав, що у лютому росіяни в Чаплинському районі повністю зруйнували об'єкт Північно-Кримського каналу з шандором, що перекривав воду в Крим після анексії Росією.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email