У Дубаї на ексклюзивному заході в Bab Al Shams відбулася світова прем’єра кабріолету Bentley Batur Convertible.
Авто отримало модернізований 6,0-літровий двигун W12 з новою впускною системою, покращеними турбінами та інтеркулерами, що забезпечило продуктивність у 750 к.с. та 1000 Нм крутного моменту. Компанія запевняє, що це найпотужніша версія двигуна W12, а авто здатне розвинути швидкість понад 330 км/год. Модель стане останньою з двигуном W12 – його зняли з масового виробництва через невідповідність сучасним екологічним стандартам.
Всередині Batur Convertible обшитий дорогою шкірою, а центральна панель прикрашена оздобленням від Mulliner із переходом кольорів та гравіюванням аудіопідпису, присвяченого W12.
Кожен із 16 Batur Convertible буде зібрано вручну на замовлення протягом кількох місяців у майстернях Mulliner на заводі Bentley в Крю, Англія.
На вибір повна палітра кольорів Mulliner, повністю виготовлені на замовлення фарби і навіть елементи, розписані вручну. Також доступна ексклюзивна опція 3D-друкованих частин салону з золота на ключових точках дотику водія, зокрема, на перемикачі режимів руху, кнопці запуску/зупинки, кермі водія та на елементах управління вентиляцією на приладовій панелі.
Вартість кожного Batur Convertible оцінюється приблизно в $2,5 млн.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Mercedes-Benz випустить лімітовану серію G-Class.