Володимир Путін скасував традиційні гарячу лінію та підсумкову прес-конференцію через страх. Про це у четвер, 15 грудня, заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в ефірі телемарафону.

"Він боїться, що в той момент, коли він проводитиме конференцію, десь щось спалахне - якась "бавовна", або щось бабахне. Уявляєте собі, як він виглядатиме, якщо це станеться під час його" так званого спілкування з народом. Тому, звичайно, він зараз перебуває у стані переляканої людини", - сказав Данілов.

При цьому Данілов зазначив, що такий стан Путіна є небезпечним. І він зараз більше нагадує "щура загнаного в кут".

"Ми до цього готові і розуміємо, що треба робити. Ще раз наголошую, що шансів у цих терористів захопити нашу територію нуль", - наголосив він.

Секретар РНБО також прокоментував жарт депутата Державної думи РФ Олега Нілова, який пообіцяв "хлопчику Вові з Києва" подарувати на Новий рік ракетний обстріл.

"Це ж не ми говорили. Це вони говорили. Повірте, будуть. Почекаємо трохи - і все їм буде. Якщо Володя в Москві чекає з Києва ракети, то ми не повинні їм у цьому відмовляти", - сказав Данілов.

"Дві ракети "Нептун" відправили (крейсер-ред.) "Москву" надовго. Почекаємо, поки наступні наші ракети відправлять іншу Москву так само надовго", - додав він.

Print Friendly, PDF & Email