Бренд «Епікур» продовжує впроваджувати соціально-відповідальні проекти у своїй діяльності. Два роки тому все почалось з вирощування натуральної курятини без антибіотиків  та активного пропагування здорового способу життя.  А сьогодні компанія вже виступає ініціатором петиції про заборону безконтрольного використання антибіотиків в сільському господарстві та запроваджує сучасні освітні проекти в навчальних закладах.

Пілотний проект «Epikur life school» стартував у дитсадках та школах  Володимир-Волинського – міста, де знаходяться виробничі потужності «Епікур» та живе зі своїми сім’ями близько 1000 співробітників птахофабрики.

Підприємство виступило з пропозицією допомогти садкам та школам впровадити сучасне навчання вже зараз, не очікуючи урядових реформ.

Мета соціально-освітнього проекту підготувати дитину до дорослого та здорового життя, допомогти садочкам та школам стати місцем, де дитина стає автором свого майбутнього. Також надати батькам корисні знання та необхідні навички для виховання дитини.

Здебільшого освітній проект базується на принципах інноваційної корпоративної культури Epikur, яка поєднує в собі інструменти SCRUM, культуру корисного харчування та занять спортом. Доповнює такі засади прагнення до постійного навчання та відкритість до змін.

Завдяки цій програмі батьки та діти отримують корисний досвід та покращують взаємовідносини між собою.

Серед перших закладів, хто прийняв пропозицію Епікур  був педагогічний колектив ЗДО №8 «Вишиванка», який вже брав участь у міжнародній конференції з демократичної освіти IDEC та співпрацює з міжнародною освітньою компанією  DEC education.

«Ми розпочали цей соціальний проект, щоб допомогти дитсадкам і школам стати місцем, де дитина стає автором свого життя, де можна помилятися, пробувати знову і не боятися змін». Місцем, яке відповідає реаліям сучасного світу і йде в ногу з часом». Місцем не в столиці чи місті мільйоннику, а в невеликому, проте чудовому місті Володимир-Волинський, де розташоване виробництво Epikur і де живе більше тисячі членів #EpikurTeam та їх сімей» — написав на своїй сторінці у соціальній мережі керуючий акціонер Епікур, Олексій Коваленко

«Наша співпраця з навчальними закладами Володимир-Волинського району триває доволі давно. Та проект «Epikur life school» — це принципово новий рівень соціально-навчального проекту, який дозволить не тільки покращити ЗДО «Вишиванка», а й згодом змінити освітнє середовище Волині,  завдяки сучасним принципам навчання»  – додає куратор проекту від Епікур, Тарас Васів.

Команда “Epikur” націлена на довгострокові відносини з партнерами, клієнтами та навчальними закладами, які засновані на принципах надійності та порядності. Та закликає навчальні заклади приєднатись до проекту Epikur life school, щоб покращити систему навчання наших дітей та їх майбутнє!

Для довідки: IDEC 18 років успішно працює в освітній сфері. Компанія співпрацює з кращими закордонними школами та вищими навчальними закладами. Щорічно навчають більше ніж 2000 дітей в школах англійської мови, в освітній лабораторії DEC lab, а також в інноваційних англомовних таборах в Україні та Іспанії.

У вересні 2017 року відкрили першу школу повного дня, в яку вклали весь свій досвід, знання і новітні методики з усього світу. У DEC life school центром уваги є дитина, його інтереси, таланти і запит на знання. Вони знають, як не тільки дати їй освіту, яка стане в нагоді в дорослому житті, але і як зробити дитину щасливою вже зараз.

Print Friendly, PDF & Email