Коли мова заходить про металопластикові вікна, то практично кожен із нас насамперед згадує про німецькі профільні системи. Особливо – про Rehau. Так, німецьку продукцію характеризує бездоганна якість, надійність, довговічність, чудові експлуатаційні якості. Однак вона не єдина на вітчизняному ринку.

У 90-х роках, коли пластикові вікна вперше потрапили на український ринок, це дійсно був лише імпорт. Через певний час почали запускатися українські заводи з виробництва ПВХ-профілю. Спочатку їхня продукція суттєво поступалася за якістю європейській, хоча й була дешевшою. Потім ситуація почала змінюватися в кращий бік.

Зараз ПВХ-профіль провідних українських виробників уже практично нічим не поступається за надійністю й експлуатаційними характеристиками продукції європейських держав. При цьому вікна металопластикові з українського профілю залишаються набагато дешевшими завдяки наявності відносно недорогої робочої сили та сировини. Крім того, знижуються витрати логістичного центру завдяки відсутності попиту на експорт.

Компанія «Лінія вікон» пропонує своїм клієнтам найкращу альтернативу німецьким профільним системам Rehau – профілі Open Teck і WDS. Ці бренди вже давно є популярними серед жителів усієї України. В чому полягають їхні основні переваги та особливості? Давайте розбиратися разом.

Вікна металопластикові WDS і Open Teck: головні особливості

ВДС називають одним із провідних українських брендів світлопрозорих конструкцій. Брендом WDS володіє компанія Міропласт, розташована в Дніпрі. Її завод обладнаний новітнім устаткуванням, а персонал працює з повною віддачею. Це дозволило компанії за 13 років стати лідером у своїй галузі.

Вікна металопластикові WDS коштують на 15-30% дешевше у порівнянні з європейськими. А ось якість і пристосованість до українського зимового клімату в них на висоті. Тому все більше клієнтів «Лінії вікон» обирають ВДС.

Open Teck – це приблизно та ж якість продукції, однак за ще більш доступною ціною. Вікна цього бренду ідеально пристосовані для експлуатації в кліматичних умовах України, водночас відповідають найкращим стандартам якості.

Вікна металопластикові на основі вітчизняного профілю можна замовити в компанії «Лінія вікон» за найвигіднішими цінами. Наявність декількох серій профільних систем дозволяє обрати оптимальний варіант під свої потреби.

Print Friendly, PDF & Email